Mnichovo Hradiště

VÝSLEDKY PROJEKTU “PĚŠKY DO ŠKOLY”

Naše město a školy v Mnichově Hradišti se zapojily do celostátního projektu “Pěšky do školy”. Zde jsou výsledky v rámci naší Mateřské školy Mnichovo Hradiště. A naše “Mírovka” si nevedla vůbec špatně a to i díky rodičům. Děkujeme všem rodičům za zapojení do projektu. Výsledné body za cestu do školky byly ještě správci projektu navýšeny o doprovodné aktivity každé třídy. A jaké aktivity to byly u nás ?
1. Dopolední šlapání – zaznamenávání ušlapané trasy v aplikaci. V průměru každá třída našlapala za týden 12-15 km.
2. Naučný program – Bezpečně k cíli
3. Rozhýbeme tělo na koloběžkách – volnočasový areál v Bakově
4. dopravní hřiště
5. seznámení se složkami IZS – dětský den NATO v Hoškovicích
6. Aktivity ve třídách a na školní zahradě zaměřené na bezpečnost, dopravu, dopravní značky.
V celostátním projektu jsme letos zapojeny poprvé. Jsme zvědavé jestli budou zveřejněny také celkově celostátní výsledky.
TŘÍDA JABLÍČKO – 108,88 BODŮ

TŘÍDA HRUŠTIČKA – 104,79 BODŮ