VÝLET DO BOTANICUSU
Na školní výlet do centra řemesel a bylinné zahrady Botanicus v Ostré vyjely děti ze třídy “Včelička” a “Jablíčko. Výlet se vydařil – počasí dětem přálo a děti si výlet užily. Odjížděly sice unavené, ale spokojené.
… fotografie z výletu – v naší fotogalerii.