MŠ
VÝLET DO BOTANICUSU

VÝLET DO BOTANICUSU
Na školní výlet do centra řemesel a bylinné zahrady Botanicus v Ostré vyjely děti ze třídy “Včelička” a “Jablíčko. Výlet se vydařil – počasí dětem přálo a děti si výlet užily. Odjížděly sice unavené, ale spokojené.
… fotografie z výletu – v naší fotogalerii.
ŠKOLNÍ VÝLET – ČESKÝ RÁJ
Třídy “Motýlek” a “Sluníčko” se vydaly na výlet do přírody za zvířátky. V Českém ráji si děti prošly “Oslí stezku”. Výlet se vydařil, něco dobrého dostali oslíci i děti.
… ..Více v naší fotogalerii.
VÝLET – OSLÍ STEZKA

VÝLET DO MIRÁKULA

VÝLET DO MIRÁKULA
Celodenní výlet do Mirákula
Děti ze třídy Beruška a Hruštička si užily krásný den plný zábavy, pohybu a dobrodružství v zábavním parku Mirákulum. Hned po příjezdu se s nadšením pustily do objevování všech atrakcí, prolézaček, houpaček, podzemních chodeb. Každý si našel to své a po celý den nebyla nouze o smích a dobrou náladu.
Velkým zážitkem byly také obří hrady, lanové překážky a možnost vše si vyzkoušet na vlastní kůži. Děti byly velmi šikovné, navzájem si pomáhaly a celý výlet si opravdu užily.
Při cestě domů zaznívalo ze všech stran jediné hodnocení:
„Super, super!“ 🙂
… .. více v naší fotogalerii
PĚŠÍ VÝLET ZA POZNÁNÍM NAŠEHO OKOLÍ

PĚŠÍ VÝLET ZA POZNÁNÍM NAŠEHO OKOLÍ
Cesta vedla parkem k Jizeře. Děti si prohlédly dřevěné sochy v parku, poslechly si o nich příběh. Cestou viděly broukoviště s cestičkami a broučky, našly i houby, ale nebyly jedlé. U Jizery konečně přišla na řadu mňamka z domova. Celou cestou děti slyšely spoustu ptáčků, kteří si hlídali svá hnízda. Výlet si děti ze třídy JABLÍČKO moc užily.
Podívejte se do naši fotogalerie.
NÁVŠTĚVA POLICIE U DĚTÍ V MŠ
O návštěvě dětí na služebně PČR jsme již psali. Tentokrát nás příslušníci PČR navštívili u nás v mateřské škole. Děti si prohlédly vybavení a pomůcky, které příslušníci používají. Většinu si také děti vyzkoušely. Bylo to hezké, zábavné a poučné dopoledne.
Více v naší fotogalerii.
POLICIE U DĚTÍ V MŠ
